LOLLIPOP PRODUCTION IN EU

e-mail

cukrové třtiny

Lízátko Candy Cane je jednou z nejoblíbenějších cukrovinek během vánočních svátků a pro mnoho dětí a dospělých to nejsou Vánoce bez Candy Candy.
Hedvábné bonbóny

Hedvábné bonbóny vyráběné v továrně na fantazie jsou jedinečné se základními a tradičními recepty, ale s moderními kombinacemi nespočetných barev a chutí, které uspokojí vkus minulých i současných generací. dokonalost, kvalita a kreativita zdobí tento produkt.

Klikněte pro více informacíSpletitě lízátka

Retro stick lízátka ručně vyráběné tradiční receptury a metody. Mnoho tvarů, velikostí a chutí fantasy retro lízátek pobavilo děti v celé EU. a dospělým se připomíná bezstarostné dny
Fantastické lízátka - vícebarevná

Lízátka ve tvaru srdce, květiny nebo kruhu, různé velikosti a barevné kombinace jsou k dispozici prostřednictvím našich partnerů a distributorů ve většině zemí EU a dalších zemích v Evropě a regionu.


klikněte pro více informací

BALENÉ CUKROVINKY

Bývaly nabízeny pouze na akcích a obřadech a nyní jsou k dispozici téměř v každém obchodě.


Výroba fantasy lízátek

Tradiční způsob výroby, použití přírodních barev a přísad, hygiena a kontrola výrobků jsou pokyny, které nás vedou při výrobě nyní a v některých nových produktech.

klikněte pro více informací
UDÁLOSTI

Ať už se jedná o propagaci společnosti, produktu, nahrávání reklamy nebo videa, teambuilding nebo jakoukoli jinou událost, naše promo lízátka, popcorn, barevná vlna nebo něco jiného v naší nabídce vám pomohou představit a pobavit vaše hosty a zákazníky.


klikněte pro více ...


Propagační lízátka a vánoční cukroví 

Personalizované lízátka a bonbóny v barvách vaší společnosti nebo v barvách vašeho motivu pro obřad nebo jednoduše jako sladký promo produkt, který vyrábíme, jak si přejete.

Klikněte zde pro více informací


Média o nás

Novinářům často inspirujeme, ať už se jedná o malou úspěšnou společnost s velkým podílem na trhu nebo o rodinný podnik.

klikněte pro více informací
Fantasy tým

Ve výrobě, administrativě a dalších segmentech společnosti věnujeme zvláštní pozornost dodržování termínů a konzistence s klienty. Koordinace našeho týmu nám umožňuje mimořádnou flexibilitu a přítomnost na trhu.


Lízátka se říká, že pocházejí z doby kamenné, když tehdejší obyvatelé planety objevili med a začali si čistit úly divokých včel. Namočili dřevěný kohoutek do medu a olízli si ho a potom na ořech nalepili ořechy nebo podobné ovoce, aby se snáze namočili do medu a jedli. První lízátko je myšlenka k vznikli. Starověcí Egypťané, Arabové a Číňané vyráběli sladkosti z ovoce, lískových ořechů a medu před 3 500 lety. Egypťané vlastně oslavovali své bohy jídlem a obětováním sladkostí. Cukroviny dorazily do Evropy pouze ve středověku, ale kvůli malému množství drahého cukru byly sladkosti dostupné pouze bohatým. Finální bonbón - tvrzený vařený cukr - se stal součástí každodenního života v 17. století.
Víme, že vánoční lízátka byla poprvé zmíněna v souvislosti s Vánocemi v roce 1874, a první zmínka o výzdobě borovic byla v roce 1882. Takže, ačkoli už jsou s vánocemi spojeny již dlouho, není jasné, zda existuje skutečné spojení s křesťanské náboženství. Deštníky lízátka získaly širokou oblibu díky cukráři Bobu McCormackovi, který je začal vyrábět v roce 1919 a do padesátých let se stal jedním z předních světových výrobců cukrovinek. Před automatizací musely být horké lízátka ručně ohnuty a více než 20 procent všech lízátek bylo během výroby seškrábáno. První deštníky lízátka byly prostě bílé hole. První publikovaný recept na lízátka s deštníkem v roce 1844 tam byly červené pruhy, ale nebyla zde žádná křivka. 

Klikněte zde pro více informací.


Top proizvodi 2020

 • Candy cane 40g.

 • Candy canes 20g

 • Fani mix display

 • Lollipop Babaroga

 • Lollipops fantek

 • Lollipop fani cool

 • Valentino Display

 • Coflek

 • Lollipop tornado

 • Lollipop rob box

 • Lollipop rog

 • Candy cane display


Lízátka a výroba cukrovinek

Výroba lízátek je založena na ruční práci, nepoužíváme škodlivé chemikálie k bělení cukrové hmoty, ale používáme metodu kreslení, která dává lízačkám tradiční texturu, pro barvení vzorů používáme přírodní barvy. Práce, hygiena a dovednosti personálu zajišťují, že lízátka Fantasia jsou tou nejlepší volbou. Lízátka Fantasia jsou vyráběna v klimatizovaném zařízení a zvláštní pozornost je věnována kvalitě a kontrole produktu.Daleko od městského shonu obklopeného lesem a šelestem potoka, stejně jako v pohádce, se nachází malá továrna na nejsladší lízátka. Vládne v něm blazenická rodina. V současné době nabídky 17 druhů lízátek a cukrovinek všech tvarů a velikostí. Všechny jsou.výhodné, některé jsou letní, jiné Velikonoce, jiné Vánoce ...