Wholesale lollipop, Großhandel Lutscher und zuckerstange

Daleko od městského shonu obklopeného lesem a šelestem potoka, stejně jako v pohádce, se nachází malá továrna na nejsladší lízátka. Vládne v něm blazenická rodina. V současné době nabídky & nbsp; 17 druhů lízátek a cukrovinek všech tvarů a velikostí. Všechny jsou výhodné, některé jsou letní, jiné Velikonoce, jiné Vánoce ...

Výroba lízátek a cukrovinek


Lízátka a výroba cukrovinek

Výroba lízátek je založena na ruční práci, nepoužíváme škodlivé chemikálie k bělení cukrové hmoty, ale používáme metodu kreslení, která dává lízačkám tradiční texturu, k barvení vzorů používáme přírodní barvy. Práce, hygiena a dovednosti personálu zajišťují, že lízátka Fantasia jsou tou nejlepší volbou. Lízátka Fantasia jsou vyráběna v klimatizovaném zařízení a zvláštní pozornost je věnována kvalitě a kontrole produktu.

cukrové třtiny

Lízátko Candy Cane je jednou z nejoblíbenějších cukrovinek během vánočních svátků a pro mnoho dětí a dospělých to nejsou Vánoce bez Candy Candy.


Hedvábné bonbóny

Hedvábné bonbóny vyráběné v továrně na fantazie jsou jedinečné se základními a tradičními recepty, ale s moderními kombinacemi nespočetných barev a chutí, které uspokojí vkus minulých i současných generací. dokonalost, kvalita a kreativita zdobí tento produkt.


Klikněte pro více informací

Fantastické lízátka - vícebarevné

Lízátka ve tvaru srdce, květu nebo kulatého tvaru s různými velikostmi a barevnými kombinacemi jsou k dispozici prostřednictvím našich partnerů a distributorů ve většině států Evropské unie a v dalších zemích Evropy a regionu.
Produkce lízátka Fantasia

Tradiční způsob výroby, používání přírodních příchutí a přísad, vysoká úroveň hygieny a kontroly výrobků jsou jen některé z našich pokynů, které nás vedou ve výrobě.


Bavlna Candy v kbelíku

Před naším novým řešením balení jste mohli vidět cukrovou vatu pouze na různých událostech a projevech. Nyní je k dispozici téměř ve všech větších obchodech kolem vás.


Události

Nezáleží na tom, zda se vaše akce týká propagace společnosti, propagace produktů, natáčení reklam, filmů nebo hudebních videí, naše propagační lízátka, popcorn, barevné cukrovinky nebo něco jiného z našeho sortimentu vám pomohou učinit vaše hosty nebo klienty šťastnými.
Zakázkové lízátka a tvrdé bonbóny

Vyrábíme lízátka a bonbóny na míru v barvách vaší společnosti, vaší akce nebo jen jako sladký propagační produkt, podle vašeho přání. Některé z našich produktů můžete vidět níže.


Novinky a média o nás


Často jsme inspirací pro novináře, nezáleží na tom, jestli mluvíme o malé úspěšné společnosti nebo rodinném podniku. Níže si můžete prohlédnout některé z našich mediálních přítomností. Fantastický tým

Ve výrobě, stejně jako ve správě a ve zbytku segmentů naší společnosti věnujeme zvláštní pozornost v následujících termínech a důslednosti. Koordinace našich týmů nám umožňuje mít extrémní flexibilitu a přítomnost na současném trhu.Hedvábné bonbóny

Hedvábné bonbóny vyráběné v továrně na fantazie jsou jedinečné se základními a tradičními recepty, ale s moderními kombinacemi nespočetných barev a chutí, které uspokojí vkus minulých i současných generací. dokonalost, kvalita a kreativita zdobí tento produkt.

Lizalica kišobran / candy cane

U više veličina: 20, 40. 60 i 300 g EAN:385989257324

Lizalica kišobran / candy cane

display pakiranje 110 kom.Lizalice fani mix

40g

EAN:3859892573997

Fani mix lollipop 30 kom.

EAN: 385989257380

Lizalica zvrk

60g

EAN: 3859892573317

Lizalica babaroga 100g.

EAN:385989257157

0%
Some required fields are missing. Please review the form and submit again.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů.

Více o ochraně osobních údajů. Razumim

Great offer

Until 24th of September, all orders are 15% off at the checkout.
Use code: JYSXWDV5lollipopfactory or contact us on our email fantasia@fantasia.hr

LOCATION