Wholesale lollipop, Großhandel Lutscher und zuckerstange

Daleko od městského shonu obklopeného lesem a šelestem potoka, stejně jako v pohádce, se nachází malá továrna na nejsladší lízátka. Vládne v něm blazenická rodina. V současné době nabídky & nbsp; 17 druhů lízátek a cukrovinek všech tvarů a velikostí. Všechny jsou výhodné, některé jsou letní, jiné Velikonoce, jiné Vánoce ...

Výroba lízátek a cukrovinek

Lízátka a výroba cukrovinek

Výroba lízátek je založena na ruční práci, nepoužíváme škodlivé chemikálie k bělení cukrové hmoty, ale používáme metodu kreslení, která dává lízačkám tradiční texturu, k barvení vzorů používáme přírodní barvy. Práce, hygiena a dovednosti personálu zajišťují, že lízátka Fantasia jsou tou nejlepší volbou. Lízátka Fantasia jsou vyráběna v klimatizovaném zařízení a zvláštní pozornost je věnována kvalitě a kontrole produktu.

cukrové třtiny

Lízátko Candy Cane je jednou z nejoblíbenějších cukrovinek během vánočních svátků a pro mnoho dětí a dospělých to nejsou Vánoce bez Candy Candy.


Hedvábné bonbóny

Hedvábné bonbóny vyráběné v továrně na fantazie jsou jedinečné se základními a tradičními recepty, ale s moderními kombinacemi nespočetných barev a chutí, které uspokojí vkus minulých i současných generací. dokonalost, kvalita a kreativita zdobí tento produkt.


Klikněte pro více informací

Fantastické lízátka - vícebarevné

Lízátka ve tvaru srdce, květu nebo kulatého tvaru s různými velikostmi a barevnými kombinacemi jsou k dispozici prostřednictvím našich partnerů a distributorů ve většině států Evropské unie a v dalších zemích Evropy a regionu.
Produkce lízátka Fantasia

Tradiční způsob výroby, používání přírodních příchutí a přísad, vysoká úroveň hygieny a kontroly výrobků jsou jen některé z našich pokynů, které nás vedou ve výrobě.


Bavlna Candy v kbelíku

Před naším novým řešením balení jste mohli vidět cukrovou vatu pouze na různých událostech a projevech. Nyní je k dispozici téměř ve všech větších obchodech kolem vás.


Události

Nezáleží na tom, zda se vaše akce týká propagace společnosti, propagace produktů, natáčení reklam, filmů nebo hudebních videí, naše propagační lízátka, popcorn, barevné cukrovinky nebo něco jiného z našeho sortimentu vám pomohou učinit vaše hosty nebo klienty šťastnými.Propagační lízátka a vánoční cukroví 

Personalizované lízátka a bonbóny v barvách vaší společnosti nebo v barvách vašeho motivu pro obřad nebo jednoduše jako sladký promo produkt, který vyrábíme, jak si přejete.

Klikněte zde pro více informací

Novinky a média o nás


Často jsme inspirací pro novináře, nezáleží na tom, jestli mluvíme o malé úspěšné společnosti nebo rodinném podniku. Níže si můžete prohlédnout některé z našich mediálních přítomností. Fantastický tým

Ve výrobě, stejně jako ve správě a ve zbytku segmentů naší společnosti věnujeme zvláštní pozornost v následujících termínech a důslednosti. Koordinace našich týmů nám umožňuje mít extrémní flexibilitu a přítomnost na současném trhu.Hedvábné bonbóny

Hedvábné bonbóny vyráběné v továrně na fantazie jsou jedinečné se základními a tradičními recepty, ale s moderními kombinacemi nespočetných barev a chutí, které uspokojí vkus minulých i současných generací. dokonalost, kvalita a kreativita zdobí tento produkt.

 • Candy cane 40g.

 • Candy canes 20g

 • Fani mix display

 • Lollipop Babaroga

 • Lollipops fantek

 • Lollipop fani cool

 • Valentino Display

 • Coflek

 • Lollipop tornado

 • Lollipop rob box

 • Lollipop rog

 • Candy cane display


Fantasia

Ul.Vukasova 37a,Vugrovec

10360 Sesvete

Zagreb Croatia

tel. +385 99 2014660

OIB: 62933295816

fantasia@fantasia.hr0%
Some required fields are missing. Please review the form and submit again.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů.

Více o ochraně osobních údajů. Razumim

LOCATION